ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

22 favorite Објавен: 09-11-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: EURO-KLIMA BITOLA DO...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Битола

Оглас: Заради зголемен обем на работа п...