ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Продавач/ка во колонијал ДООЕЛ Конпулс Струга (спроти Версус)

11 favorite Објавен: 25-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Струга

Оглас: Извршување на работни задачи пов...