ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Референт за продажба

18 favorite Објавен: 02-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за проектира...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Битола

Оглас: Продажба на опрема за климатизац...