ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Неговател/ка

1 favorite Објавен: 15-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: потребни се негувателки за ново отв...

Неговател/ка

0 favorite Објавен: 15-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: потребни се негувателки за работа в...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 14-08-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дом за стари лица Те...

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: потребен е хигиеничар за работа во ...