ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Општи работници

33 favorite Објавен: 12-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Виа Пром

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: Се бараат општи работници за во ...

Машински техничар

8 favorite Објавен: 12-10-2017 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Виа Пром

Индустрија: Производство

Регион: Охрид

Оглас: - Соработка со тим за планирање ...