ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Лице за обезбедување

1 favorite Објавен: 08-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за обезбеду...

Индустрија: Безбедност и заштита...

Регион: Скопје

Оглас: Агенцијата за обезбедување &bdqu...

Обезбедувач

15 favorite Објавен: 25-02-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Агенција за обезбеду...

Индустрија: Обезбедување

Регион: Скопје

Оглас: Агенцијата за обезбедување &bdqu...