ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Садомијач

1 favorite Објавен: 11-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бравос

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Бравос има потреба од садо...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ORKA HOLDING AD SKOP...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ОК РЕСТОРАНТС...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restaurant Aktiva ima potreba za sa...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 10-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Cleaner

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Агенција за одржување на хигиена Кл...

КЕЛНЕР/КА

1 favorite Објавен: 09-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Орка Холдинг АД Скоп...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопје

Оглас: ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ ОК Р...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 09-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЈВТ Промо компани

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Гостилница -Дневен Престој на Боемс...

Slatkar dekorater

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: CAKE BOUTIQUE

Индустрија: Угостителство

Регион: Skopje

Оглас: нема информација...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 08-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Vezilka Gala

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Везилка има потреба од хау...

Хигиеничар

0 favorite Објавен: 08-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Vezilka Gala

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ресторан Везилка има потреба од хиг...

Помошник во кујна

1 favorite Објавен: 06-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LONG M FOOD

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ЛОНГ М ФУД е урбан фест фуд рестора...

Келнер

8 favorite Објавен: 05-04-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Угостителство

Регион: Куманово

Оглас: ...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 05-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Кафе Бар - М&Ф

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Кафуле М&Ф во ТЦ Капиштец, Скопје, ...

ОПШТИ РАБОТНИЦИ

1 favorite Објавен: 05-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Џусико Компани

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Џус и смуди бар на фрекфентна локац...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 03-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ла гараге Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Бистро Ла Гараге бара да вработи ке...

Готвач

0 favorite Објавен: 02-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Stanica straza

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Имаме потреба од готвач со работно ...

Кувар/ка

3 favorite Објавен: 29-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Gladiator

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат келнери и кувари во ресто...

Кувар/ка ,салатер/ка,конобар

2 favorite Објавен: 27-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ПРЖО Авто Комплекс

Индустрија: Угостителство

Регион: Битола

Оглас: нема информација...

Помошник во кујна

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: LONG M FOOD

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ЛОНГ М ФУД е урбан фест фуд рестора...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 25-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: оранге инн доо

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Хотел Orange Inn има потреба од кув...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 23-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: AS INTERNATIONAL SOL...

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Ас Интернационал Солушнс Дооел - Се...

Садомијач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restaurant Aktiva ima potreba za sa...

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Cosy Bar

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Cosy Bar вработува помошник кувар н...

Угостителски работник

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Cosy Bar

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Cosy Bar вработува келнер и шанкер ...

КЕЛНЕР/КА

7 favorite Објавен: 18-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Kafe bar Popeye

Индустрија: Угостителство

Регион: Штип

Оглас: Се бара келнер/ка за во кафе бар...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Mr.Jack

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Kafe bar "Mr.Jack" vrabotuva shanke...

Садомијач

1 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАПЕЛИ ГРУП ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: BOB'S готвени јадења и десерти има ...

Готвач

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАПЕЛИ ГРУП ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Професионални сте, брзи сте, вредни...

Пекар

7 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Stanica straza

Индустрија: Угостителство

Регион: Кичевски

Оглас: Имаме потреба од пекар со работно и...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 12-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Kompanija Atanasovsk...

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Гостилница "Кај Џек" - Петровец има...

Келнер/ка

0 favorite Објавен: 11-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restaurant Aktiva ima potreba za ke...

Пица мајстор

0 favorite Објавен: 08-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КИНОСЕНС ДОО Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ПИЦА МАЈСТОР *Скопје *Рок на пр...

Шанкер/ка

0 favorite Објавен: 08-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КИНОСЕНС ДОО Скопје

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: ШАНКЕРКА *Скопје *Рок на пријав...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 26-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара квалитетен персонал за летн...

Собар/ka

0 favorite Објавен: 26-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара квалитетен персонал за летн...

Кувар/ка

0 favorite Објавен: 26-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Лејквју Ресорт, Отеш...

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Се бара квалитетен персонал за летн...

Келнер

2 favorite Објавен: 30-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Угостителски објект ...

Индустрија: Угостителство

Регион: Центар

Оглас: ...