ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Возач

2 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Минекс Гроуп дооел С...

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Цела Македонија

Оглас: MINEKS GROUP DOOEL SKOPJE Компани...

Фармацевт

0 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Бета Фарм...

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ.БЕТА ФАРМАЦИЈА објавува оглас з...

Пакувач

1 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Елит Софа

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Фирма за производство на мебел лоци...

CALL CENTER AGENTS

1 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Цела Македонија

Оглас: КАРИЕРА ВО ОНЕ КОНТАКТ Назив на ...

Референт

1 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Гетро-Гостивар

Индустрија: Трговија

Регион: Гостиварски

Оглас: „Гетро“-Гостивар има потреба од ра...

CALL CENTER AGENTS

0 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Оне Контакт

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: КАРИЕРА ВО ОНЕ КОНТАКТ Назив на ...

Продавач/ка во малопродажен објект

0 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Lerin Plus

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Се бара продавач/ка за работа во ми...

Цртач

2 favorite Објавен: 30-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЊУ ЕРА ТЕХТИЛЕ

Индустрија: Текстилна

Регион: Битолски

Оглас: Потребено е лице кое знае да работи...

Асистент за продажба

0 favorite Објавен: 30-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МБС доо Скопје

Индустрија: Информатика

Регион: Македонија

Оглас: Асистент за продажба &nbs...

Продажен Комерцијалист за продажба во маркети (м/ж)

0 favorite Објавен: 30-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ДПТИ ЕЛИНГ

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопје

Оглас: Компанија ЕЛИНГ ДОО Увоз –...

КЕЛНЕРИ

0 favorite Објавен: 30-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: МАКЕДОНИЈАТУРИСТ АД ...

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопје

Оглас: Македонијатурист ад Скопје има п...

Продавач/ка

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Продажба и трговија

Регион: Скопје

Оглас: Се бара продавач/ка за работа во...

Возач на товарно возило со приколка

2 favorite Објавен: 29-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИКЕЛЕ ТРАНС ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Возач на шлепер со полуприколка

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: МИКЕЛЕ ТРАНС ДООЕЛ ...

Индустрија: Разни области

Регион: Тетово

Оглас: ...

Претставник Француски Јазик – Работа од дома

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: нема информација

Регион: Македонија

Оглас: КАРИЕРА ВО ОНЕ КОНТАКТ &n...

Senior Software Developer .NET C#, ASP.NET

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Оне Цонтацт

Индустрија: Информатика

Регион: Skopje

Оглас: Senior Software Engineer .NET C#...

Специјалист за продажба

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хуавеи Технолоџис Ма...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: About Huawei Technologies Huawe...

PHP Developer

3 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: PHP Developer Потребно Образован...

Заварувач

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: М-СТЕЕЛ ДООЕЛ Скопје

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Белгиска компанија со претставништв...

Продукт менаџер

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хуавеи Технолоџис Ма...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: About Huawei Technologies Huawe...

менаџер за продажба

2 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хуавеи Технолоџис Ма...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: About Huawei Technologies Huawe...

Продавач/ка во малопродажен објект

12 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dena Kompani dooel

Индустрија: Трговија

Регион: Битолски

Оглас: Дена ДООЕЛ има потреба од продавач ...

ИТ Инженер

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хуавеи Технолоџис Ма...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: Telecom/IT Engineer Huawei Techn...

Продавач

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Медија Планет

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Трговско издавачка куќа, поради про...

Магационер

7 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОЛМАК ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Се бара лице за работа во магацин в...

Електро техничар

2 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ХОЛМАК ДООЕЛ

Индустрија: - Нема информација

Регион: Битолски

Оглас: Се бара електротехничар за шемирање...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dji End Em 7887

Индустрија: - Нема информација

Регион: Цела Македонија

Оглас: оставувач, нокти техничари, терапев...

- Нема информација

1 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Клуб Спорт 77 ДОО

Индустрија: Услуги

Регион: Битолски

Оглас: Потребно Образование, Вештиин и Спо...

- Нема информација

2 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Мегасеф Секјурити Цо

Индустрија: - Нема информација

Регион: Охридски

Оглас: Megasef Sekjurity Co,Ohrid bara : ...

Продукт менаџер

0 favorite Објавен: 29-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Хуавеи Технолоџис Ма...

Индустрија: Електроника и Телеко...

Регион: Скопски

Оглас: IT Solution Sales Main Respon...

Full Stack Web Technologies Software Developers

1 favorite Објавен: 29-01-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: One Contact

Индустрија: Информатика

Регион: Скопје

Оглас: Job Position for: Full Stack Sof...

Продавач

3 favorite Објавен: 28-01-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: АЛБИ АБ 2018 ДООЕЛ у...

Индустрија: Разни области

Регион: Кавадарци

Оглас: ...

Персонал

17 favorite Објавен: 28-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Desaret

Индустрија: Угостителство

Регион: Охридски

Оглас: Хотеч ДЕСАРЕТ има потреба од заснов...

Пица мајстор

0 favorite Објавен: 28-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Александрија А

Индустрија: Угостителство

Регион: Цела Македонија

Оглас: Со и без работно искуство...

Продукт менаџер

3 favorite Објавен: 28-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Ваталко

Индустрија: Машинство

Регион: Цела Македонија

Оглас: ВАТАЛКО е генерален претставник, ди...

Персонал за продажба

2 favorite Објавен: 28-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: тобако широк сокак

Индустрија: Продажба и Маркетинг

Регион: Битолски

Оглас: Се бара девојка за работа. Нудиме о...