ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Хигиеничар на производствени - работни простории

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за производс...

Индустрија: Производство

Регион: Кисела Вода

Оглас: ...

Account Manager for International Clients

Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Бајрами Гроуп

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ Опис на р...

Доктор/ка

4 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ АГРОН

Индустрија: Медицина

Регион: Скопски

Оглас: Приватна здравствена амбуланта Агро...

Продавач

3 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Balon Tvister

Индустрија: Уметност и Култура

Регион: Скопски

Оглас: Се бара, креативна девојка за работ...

- Нема информација

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дејкер Хоум

Индустрија: Услуги

Регион: Скопски

Оглас: Дејноста на компанијата Day Care е ...

Водоинсталатер

0 favorite Објавен: 22-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Аква Планет ДООЕЛ,Ск...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: Аква Планет ДООЕЛ има потреба од во...

Recruitment Consultant

2 favorite Објавен: 21-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Консалтинг,тренинг и...

Регион: Скопје

Оглас: Job description Become a part o...

Junior Finance Administrator

1 favorite Објавен: 21-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Сметководство

Регион: Скопје

Оглас: Job description We are se...

Работник во печатница

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Деко Инк Доо Скопје

Индустрија: Графичка

Регион: Скопски

Оглас: Работник на машина за печатење-лете...

Електро инсталатер

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Elektro-Union Boris

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Се бараат електро монтери ии помошн...

Фармацевтски техничар

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПЗУ Аптека Јаглика

Индустрија: Фармација

Регион: Скопски

Оглас: ПЗУ Аптека Јаглика има потреба од ф...

Садомијач

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Restaurant Aktiva ima potreba za sa...

Земјоделски работници

1 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: - Нема информација

Регион: Скопски

Оглас: ТЕРАКОТАВИНГС ДООЕЛ Скопје има по...

Плочкар

0 favorite Објавен: 21-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Техноимпекс Градба

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопски

Оглас: Градежна фирма има потреба од плочк...

Грижа и нега на деца, возрасни лица, домашни помошници

4 favorite Објавен: 21-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Day Care

Индустрија: Нега и згрижување

Регион: Скопје

Оглас: Дејноста на компанијата Day Care...

Elektricar-Elektronicar

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за услугитрг...

Индустрија: нема информација

Регион: Скопје

Оглас: SE BARAAT ELEKTRO MONTERI I POMO...

Машински инженер

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: AT Grup Dooel

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: АТ Груп Дооел од Скопје како подруж...

Пица мајстор

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ПРОМЕТ СТЕЕЛ ХОЛДИНГ

Индустрија: Туризам

Регион: Скопски

Оглас: Restaurant Aktiva ima potreba za pe...

Електричар

0 favorite Објавен: 20-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ЕЛЕКТРО МЕ-НА

Индустрија: Енергетика

Регион: Скопски

Оглас: Фирмата ЕЛЕКТРО МЕ-НА Дооел Скопје ...

ОВЛАСТЕН СМЕТКОВОДИТЕЛ ЗА ВНАТРЕШНО СМЕТКОВОДСТВО

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Нафтена

Регион: Скопје

Оглас: Друштво за трговија и услуги НАС...

МЕДИЦИНСКИ ПРЕTСТАВНИК / СТРУЧЕН СОРАБОТНИК

0 favorite Објавен: 19-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ИБАСО

Индустрија: Фармација

Регион: Скопје

Оглас: Компанијата ИБАСО ДООЕ...

Продавач

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Карпош

Оглас: ...

Финансиски секретар

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Финансии и банкарств...

Регион: Аеродром

Оглас: ...

Аналитичар за истражување на пазарот

4 favorite Објавен: 18-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Трговско друштво за ...

Индустрија: Образование и наука

Регион: Центар

Оглас: ...

Комерцијалист

1 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Dijamant93

Индустрија: Трговија

Регион: Скопски

Оглас: Dijamant 93 Skopje, Firma koja se...

Келнер/Шанкер

0 favorite Објавен: 18-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Mr.Jack

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Kafe bar "Mr.Jack" vrabotuva shanke...

Агент за продажба ивенти

0 favorite Објавен: 17-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: ВЕЛПА ДООЕЛ

Индустрија: Маркетинг

Регион: Скопје

Оглас: Продажба на ивенти-настани ...

Медицинска сестра

37 favorite Објавен: 15-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Приватна здравствена...

Индустрија: Медицина

Регион: Центар

Оглас: ...

Пакувач

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: .

Индустрија: Производство

Регион: Скопски

Оглас: Компанија има потреба од работник з...

Садомијач

1 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАПЕЛИ ГРУП ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: BOB'S готвени јадења и десерти има ...

Административен работник

1 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТНТ Експрес Македони...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Бараме лице до 25 години за работа ...

Готвач

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: КАПЕЛИ ГРУП ДОО

Индустрија: Угостителство

Регион: Скопски

Оглас: Професионални сте, брзи сте, вредни...

Административен работник

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ТНТ Експрес Македони...

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: Бараме лице до 30 години за работа ...

менаџер

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Прв.мк

Статус: Активен

Компанија: Друштво за трговија ...

Индустрија: Разни области

Регион: Сарај

Оглас: ...

Столари

0 favorite Објавен: 14-03-2019 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Твин Пикс Дооел Скоп...

Индустрија: Градежништво и Архит...

Регион: Скопје

Оглас: Фирма за изработка на интериер и...