ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Стручен Соработник

0 favorite Објавен: 28-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: MEDIS doo - Претстав...

Индустрија: Фармација

Регион: Западна Македонија

Оглас: Медис д.о.о. Претставништво Скопје ...

Account Manager for Macedonian Clients

Објавен: 15-11-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: ИФФОМ

Индустрија: Прехранбена

Регион: Западна Македонија

Оглас: Етно село Годивје, општина Дебрца в...