ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Рецепционер

1 favorite Објавен: 17-04-2018 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Hotel Victoria

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопски

Оглас: Опис на работно место: Прием на го...

Рецепционер

0 favorite Објавен: 16-04-2018 / Вработи.се

Статус: Активен

Компанија: Hotel Victoria

Индустрија: Хотелиерство

Регион: Скопје

Оглас: Прием на гости Воспоставување конт...