ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Шивач/ки

4 favorite Објавен: 21-01-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Beti-Artspid DOOEL

Индустрија: Текстилна

Регион: Охридски

Оглас: Се бараат шивачки со или без работн...