ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Диспечер/ка

2 favorite Објавен: 17-04-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: BIZI GRUP DOO

Индустрија: Шпедиција и транспор...

Регион: Скопски

Оглас: 1 ново отворенa позиции за диспечер...