ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Секретар/ka

0 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokatska kancelari...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: секретарка за обавување канцеларис...

Адвокатски приправник

2 favorite Објавен: 15-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Advokatska kancelari...

Индустрија: Право

Регион: Скопски

Оглас: pripravnik bez rabotno iskustvo. I...