ГОРЕ
Второ место во категорија најдобар бизнис/корпоративен сајт за 2015

Junior Developer

0 favorite Објавен: 13-03-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дајна СДЦ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: NOW HIRING, JOIN OUR TEAM! SAP’s...

Technical Consultant

0 favorite Објавен: 21-02-2019 / Најдиработа.мк

Статус: Активен

Компанија: Дајна СДЦ

Индустрија: Информатичка техноло...

Регион: Цела Македонија

Оглас: SAP’s vision is to help the world r...